OUTS OURCI NG ZARZĄDZANIA DOKUMENTA MI - 8 wskazówek

Tematy: Odzyskiwanie danych po kataklizmach | Offsite Tape Vaulting | Data Backup and Archiving | Free-up office space

Download PDF

Zarządzanie dokumentami to wyzwanie. Organizacje często działają reaktywnie, tworząc “ad hoc” rozwiązania na powstające problemy. Dlatego też wiele programów do zarządzania dokumentami niepotrzebnie powiela procedury i nieefektywne procesy. W rezultacie przedsiębiorstwa narażone zostają na niepotrzebne ryzyka i koszty. Dodatkowo tracą, bo nie wykorzystują możliwości zwiększania wartości firmy.

Nadszedł czas, aby zrobić krok do przodu i spojrzeć na zarządzanie informacją, jak na proces równy z tradycyjną działalnością gospodarczą. Przedsiębiorstwa mają mało czasu lub wiedzy do tworzenia własnych programów zarządzających informacjami, które spełniają dzisiejsze potrzeby, a także są przygotowane na to, co przyniesie przyszłość.

To moment, gdzie wiedza partnerska i nowe rozwiązania mogą mieć największe znaczenie. Jako partner pomożemy Ci szybko osiągnąć nowy poziom zarządzania informacją - bez poważnych inwestycji w oprogramowanie, sprzęt czy umiejętności Twoich pracowników.

Oto 8 najlepszych wskazówek Iron Mountain, dotyczących korzystania z informacji o programie zarządzania poprzez wykorzystanie outsourcingu i rozwiązań hostingowych.