Wewnętrzny obieg dokumentów

Tematy: Risk resilience | Tworzenie kopii zapasowych i archiwizacji danych | Data Backup and Archiving

Download PDF

KLIENT

Rockwell Automation z siedziba główna w Milwaukee, Wisconsin, USA, jest jedna z najwiekszych na swiecie rm zajmujacych sie rozwojem, badaniami i produkcja rozwiazan w dziedzinie automatyki przemysłowej. Firma wydzieliła sie z korporacji-matki Rockwell International w roku 2001. Obecnie prowadzi działalnosc w 80 krajach i zatrudnia ponad 20.000 pracowników na całym swiecie. W roku 2009 znalazła sie na 429 miejscu rankingu Fortune top 500.

WYZWANIE

Przeprowadzenie procesu centralizacji i ujednolicenia procesu obsługi faktur wystawianych przez kilka tysiecy kontrahentów z całej Europy w terminie 2 miesiecy. Skrócenie czasu obsługi dokumentacji, usprawnienie rejestracji dokumentu oraz ich logistyki wewnatrz rmy, zapewnienie stałego monitoringu nad terminowoscia i kontrola płatnosci przy jednoczesnym obnizeniu kosztów obsługi procesu. Duzy wolumen dokumentów.

ROZWIĄZANIE

Re-organizacja procesu wewnetrznego obiegu dokumentów. Wdrozenie elektronicznego systemu obiegu faktur do elektronicznego procesu akceptacji kosztów. Integracja procesu obsługi zamówien oraz faktur z systemem Finansowo-Ksiegowym.