Ułatwiamy przeniesienie i przechowywanie dokumentów firmowych poza siedzibą klienta. Dokumenty papierowe zapakujemy w pudła archiwizacyjne i umieścimy je w naszym bezpiecznym archiwum. Gdy będą potrzebne dostarczymy oryginał lub jego cyfrową wersję. To takie proste.


Obsługa „od drzwi do drzwi"

Staramy się ułatwić naszym klientom zarządzanie dokumentami. Możemy zeskanować dokumenty klienta i przesłać je z powrotem z formacie elektronicznym. Jeśli klient potrzebuje z powrotem całej swojej dokumentacji lub jej części, jest to proste, szybkie i odbywa się za pośrednictwem Internetu.

Lepsza kontrola

Nasz serwis internetowy dla klientów zapewnia dostęp do wszystkiego, czego potrzebują. Klient ma pełną kontrolę nad każdym powierzonym nam materiałem

Bezpieczeństwo

Wyznaczamy standardy od 1951 roku, mamy ponad 1000 obiektów na całym świecie. Nasze usługi bezpiecznego przechowywania danych poza siedzibą klienta prezentuje światowy poziom. Oferujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa:

  • systemy alarmowe i wykrywania włamań
  • mechanizmy kontroli dostępu wykorzystujące karty magnetyczne
  • systemy wykrywania i gaszenia pożaru
  • monitorowanie systemów ochronnych za pomocą kamer przemysłowych przez całą dobę siedem dni w tygodniu
  • bardzo dobrze wyszkolone i zweryfikowane zespoły personelu

Oszczędzaj powierzchnię, zmniejszaj koszty!

Nasze usługi w dziedzinie przechowywania dokumentów zapewniają bardzo bezpieczne, niedrogie rozwiązanie dla wszystkich typów dokumentacji firmowej.

W przeciwieństwie do powierzchni biurowej klienta lub samodzielnego przechowywania nasze opłaty zależą od wykorzystania wyłącznie powierzchni, która jest potrzebna. Uwolnij powierzchnię. Zmniejsz koszty zarządzania materiałami papierowymi. Pozwól swoim pracownikom na skupienie na ich podstawowej działalności.

Wybierając profesjonalne przechowywanie dokumentów bezpieczeństwo poufnych danych firmowych. Jako zaufany dostawca usług w dziedzinie zarządzania informacjami oferujemy zaawansowane systemy ochrony i kontroli dostępu. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że ich poufne dane oraz informacje nie dostaną się w niepowołane ręce. Kompleksowa obsługa gwarantuje dostęp do niezbędnych informacji szybko i od ręki. Wystarczy dostęp do internetu. Zarządzanie informacją i tworzenie cyfrowego archiwum jeszcze nigdy nie było tak proste. W Iron Mountain wprowadzamy biznes na nowa drogę technologicznego rozwoju.