Dziś nie można sobie pozwolić na wyrzucanie informacji. Rygorystyczne przepisy dotyczące ochrony danych stawiają firmy przed obowiązkiem odpowiedniego zabezpieczenia informacji.

Wiele dokumentów i nośników ma charakter poufny. Kiedy stają się niepotrzebne najważniejszą kwestią jest ich bezpieczne zniszczenie.

Iron Mountain pomaga rozwiązywać problemy bezpiecznego niszczenia dokumentów i danych. Oferujemy kompleksowe usługi usuwania informacji z gwarancją bezpieczeństwa na każdym etapie. Nie przechowuj poufnych danych w szufladach!

Nie przechowuj poufnych dokumentów w szufladach!

Twoi pracownicy nie będą musieli gromadzić i martwić się o zniszczenie dokumentów. Dostarczymy zabezpieczone pojemniki, do których od razu można wrzucać papiery. Kiedy pojemnik zostanie zapełniony, zabierzemy go do naszej niszczarni, gdzie wszystkie dane zostaną bezpiecznie i bezpowrotnie usunięte. Zarządzanie informacją do końca jej życia.

Zarządzanie informacją do końca jej życia.

Oprócz dokumentów papierowych oferujemy niszczenie teczek, fotografii, dysków komputerowych, taśm audio i wideo, płyt CD i kaset.

Możemy pomóc zadbać o informacje na każdym etapie jej życia, obniżyć koszty i poprawić efektywność.

  • Bezpieczeństwo na każdym etapie — przy obsłudze każdego etapu procesu oferujemy bezpieczeństwo przez całą drogę: od zabrania po dezintegrację i recykling.
  • Zgodność z przepisami — z uwagi na coraz większy stopień uregulowania kwestii ochrony danych możemy pomóc utrzymać zgodność z przepisami prawa i uniknąć naruszenia poufności danych poprzez dostarczenie zaświadczenia o dokonanym recyklingu i przestrzeganie rygorystycznego łańcucha przekazywania materiałów. Większą wydajność pracowników — zminimalizowanie straconego czasu i umożliwienie pracownikom skoncentrowanie się na ich podstawowych zajęciach.
  • Większą wydajność pracowników — zminimalizowanie straconego czasu i umożliwienie pracownikom skoncentrowanie się na ich podstawowych zajęciach.
  • Łatwość wdrożenia — szybkie i łatwe wdrożenie oraz realizacja dzięki rozwiązaniu, które precyzyjnie spełnia potrzeby klienta.
  • Pełny krajowy zasięg usługi.

Wszystkie dokumenty zostaną zniszczone zgodnie z normą DIN 32757 — nie będzie można ich nigdy odtworzyć. Po dezintegracji danych i nośników wystawiamy odpowiedni protokół, a cały papier jest poddawany recyklingowi.

Prawidłowe niszczenie dokumentów to podstawowe działanie na rzecz bezpieczeństwa i stabilności firmy lub organizacji. Wyciek poufnych informacji może doprowadzić do upadku przedsiębiorstwa. Wszelkie informacje, które mogłyby zostać wykorzystane przez osoby niepowołane, powinny być pilnie strzeżone, a po utracie przydatności umiejętnie zlikwidowane. Do ważnych informacji zaliczamy m.in. wszelkie papiery zawierające dane osobowe, dane klientów i kontrahentów, bazy klientów, listy płac czy plany i strategie działań firmy. Zapraszamy do kontaktu z oddziałami Iron Mountain - Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Radom.