Jeśli chodzi o bezpieczne zarządzanie i ochronę podstawowych informacji firmowych oraz informacji o klientach, małe i średnie firmy stają w obliczu szeregu wyzwań. Pomagamy im osiągać ich cele poprzez zapewnienie dostępu do usług z zakresu zarządzania informacjami.

Jesteśmy partnerem tysięcy małych i średnich firm na całym świecie. Możemy się pochwalić dekadami utrzymywania pozycji lidera w dziedzinie przechowywania, ochrony i odzyskiwania informacji, które są specjalnie przeznaczone do zaspokojenia potrzeb małych i średnich firm.

Zarządzanie dokumentacją i jej przechowywanie

Pomożemy w zarządzaniu dokumentacją papierową w strategiczny i wydajny sposób, jednocześnie zmniejszając koszty i ryzyko związane z zarządzaniem dokumentami informacyjnymi.

Zalety obejmują:

  • pełne programy zarządzania dokumentacją i przechowywaniem jej od konsultacji u klienta po przechowywanie poza siedzibą klienta w naszych superbezpiecznych obiektach
  • kompleksowe funkcjonalności w zakresie segregowania i odzyskiwania
  • funkcja pełnego wyszukiwania i żądania dokumentacji za pośrednictwem naszego portalu internetowego
  • doradztwo i wsparcie w zakresie opracowywania i wdrażania polityk niszczenia informacji, w tym usługi w zakresie bezpiecznego niszczenia poza siedzibą klienta

Ochrona i dostępność informacji

Nasza ochrona informacji zabezpieczy informacje firmy klienta niezależnie od tego, czy są przechowywana na serwerach, laptopach, komputerach stacjonarnych czy nośnikach wymiennych. Możemy dostarczyć ekonomiczny, oparty na użyciu plan, który zapewni łatwy dostęp do przechowywanych informacji.

Bezpieczne niszczenie

Niezależnie od tego czy potrzebujesz usługi poza siedzibą klienta czy jednorazowego oczyszczenia, możesz liczyć na:

  • elastyczne, skuteczne i niezawodne usługi w zakresie niszczenia danych i bezpiecznego niszczenia informacji papierowych poza siedzibą klienta
  • zmniejszony koszt zarządzania informacjami, które nie są już przydatne, istotne lub konieczne dla firmy
  • zmniejszone ryzyko, że dane i dokumentacja wpadną w niepowołane ręce

Nasz pakiet usług i rozwiązań został zaprojektowany w celu umożliwienia przechowywania informacji o krytycznym znaczeniu dla działalności, uzyskiwania do nich dostępu i zabezpieczania ich w wydajny i skuteczny sposób w ramach ustalonego budżetu. Poprzez pomoc w zarządzaniu informacjami, pomagamy naszym klientom skoncentrować się na ich działalności.