Press Releases

Press Releases

  1. Home
  2. O firmie
  3. Wiadomości
  4. 38PR & Content Communication dla Iron Mountain Polska
Back to listing

38PR & Content Communication dla Iron Mountain Polska

38PR & Content Communication rozpoczęła współpracę z liderem rynku zarządzania informacją, archiwizacją i digitalizacją dokumentów – Iron Mountain Polska. Agencja odpowiada za stworzenie całościowej strategii komunikacji marki Iron Mountain w Polsce, kompleksowe działania z zakresu media relations, w tym organizowanie wydarzeń dla mediów, jak również wsparcie projektów marketingowych, employer brandingowych i komunikacji wewnętrznej oraz bieżące doradztwo wizerunkowe.

Po stronie 38PR & Content Communication za działania strategiczne odpowiadają: Zbigniew Badziak (Wiceprezes Zarządu) oraz Martyna Solińska (Dyrektor ds. Obsługi Klientów). Działania operacyjne realizuje 3-osobowy team: Magdalena Galant (PR Manager) oraz Konsultanci: Karina Galli i Krzysztof Szymański.

Iron Mountain Polska świadczy usługi z zakresu zarządzania informacją. Zapewnia kompleksową obsługę firm w zakresie: consultingu procesów po stronie klienta, cyklu życia dokumentów w organizacji oraz ich digitalizacji. Prowadzi działania z zakresu bezpiecznego przechowywania, składowania, archiwizacji oraz niszczenia dokumentacji tradycyjnej i cyfrowej. Firma oferuje dedykowane rozwiązania sektorowe, m.in.: dla branży finansowej i ubezpieczeniowej, służby zdrowia, kancelarii prawnych, a także instytucji publicznych oraz firm geodezyjnych i kartograficznych. Firma jest obecna w Polsce od 25 lat, obsługuje ponad 1800 klientów. W ciągu roku digitalizuje ponad 90 milionów stron dokumentów, a w jej magazynach znajduje się 9 milionów pudeł z dokumentacją. Iron Mountain Polska jest częścią Iron Mountain Inc. – globalnego lidera w branży zarządzania dokumentami, złożonego w 1951 roku w Livingstone w USA. Firma działa w 46 krajach na 6 kontynentach i notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (IRM).

Źródło: Grupa 38PR & Content Communication
www.38pr.pl

ADDITIONAL NEWS & EVENTS