ROZRYWKA

Twoj dorobek zasługuje na ochronę i zachowanie z pomocą liderów tej branży.
Entertainment banner - a role of 35mm film

ROZRYWKA

Twoj dorobek zasługuje na ochronę i zachowanie z pomocą liderów tej branży.

USŁUGI DLA BRANŻY ROZRYWKOWEJ - BEZPIECZEŃSTWO, DOSTĘP, DOŚWIADCZENIE TECHNOLOGICZNE - TERAZ I W PRZYSZŁOŚCI

Gdy studio filmowe, firma medialna o ogólnoświatowym zasięgu lub prestiżowa instytucja akademicka chce zabezpieczyć i zachować dziedzictwo, oczywistym wyborem jest usługa Iron Mountain dedykowana dla Branży Rozrywkowej.

Niezależnie od tego, czy jest to Paramount Pictures, Uniwersytet Południowej Kalifornii czy inne wiodące firmy i instytucje medialne, wszystkie zwracają się do Iron Mountain, aby chronić swoje najbardziej wrażliwe aktywa i zachować je dla przyszłych pokoleń.

ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA ARCHIWUM... TERAZ I W PRZYSZŁOŚCI.

Archiwum to dziedzictwo. Bezpieczeństwo i zachowanie często bezcennych materiałów nie może być pozostawione przypadkowi. Usługa dla Branży Rozrywkowej Iron Mountain oferuje wiodące w branży procesy archiwizacji, przechowywania, kontroli łańcucha dostaw oraz mechanizmy ochrony. Zapewnia bezpieczeństwo zasobów. Nasze bezpieczne obiekty składowania, najlepsze praktyki bezpieczeństwa i infrastruktura technologiczna pozwalają opracować niestandardowe rozwiązanie dla każdego klienta i zapewnić niezrównany poziom bezpieczeństwa.

BEZPIECZNY DOSTĘP I DYSTRYBUCJA Z POMOCĄ ZAUFANEGO PARTNERA

Zdajemy sobie sprawę, że archiwum to żywy organizm. Dostęp i dystrybucja kluczowych materiałów są integralną częścią każdej firmy - szczególnie w złożonym świecie dzisiejszego rynku medialnego.

Na obecnym, niezwykle konkurencyjnym rynku przegapiona szansa, zagubiony klucz generalny lub źle umiejscowiony nośnik danych, może wpłynąć na osiągnięcie sukcesu czy pozostanie w tyle za resztą. Z tego właśnie powodu Iron Mountain opracował wiodący w branży cyfrowy system archiwizacji, który może przyjmować, przechowywać i dystrybuować swoje aktywa na całym świecie w formie cyfrowej lub fizycznej. Nasze Magazyny Zapisów Cyfrowych posiadają zaawansowane funkcje oznaczania i katalogowania danych oraz podgląd całego archiwum i kontrolowany dostęp - przy czym najistotniejsze informacje nie są bezpośrednio dostępne przez Internet. Nie będziesz już musiał martwić się o znalezienie lub dystrybucję swoich zasobów.

Archiwum Przyszłości

Jaka jest przyszłość każdego archiwum? W związku ze zmianą formatu zapisu i rozwojem technologii cyfrowej obecne materiały stają się przestarzałe. Z Iron Mountain starzenie się zapisów przestaje być problemem. Twoje archiwum zostanie fachowo poddane migracji i będzie zarządzane w ciągle rozwijającym się świecie cyfrowym - wszystko bez Twojego udziału, bez potrzeby analizowania formatów, przesyłania zapisów czy ponownej zapłaty za migrację. Wszystko w oparciu na bezpieczeństwie. Gdy zasoby trafiają do naszego systemu, możesz mieć pewność, że archiwum będzie zawsze dostępne i bezpieczne - niezależnie od tego, jak zmienia się format zapisu - teraz i w przyszłości.

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

business women

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN