Służba Zdrowia

Healthcare Services- Two doctors in a conversation

Służba Zdrowia

  1. Home
  2. Przechowywanie Zapisów Danych, Niszczenie, Zarządzanie Bazami Danych
  3. Przechowywanie dokumentacji medycznej

ZARZADZAJ INFORMACJAMI MEDYCZNYMI

W dobie złożonych reform systemu świadczeń zdrowotnych i reform płatności - przy częstych zmianach regulacji, w trosce o bezpieczeństwo i jakość obsługi pacjentów oraz zgodnie z wymogami związanymi z większą przejrzystością - potrzebujesz nowych strategii, które pomogą Ci odnieść długoterminowy sukces. Dzięki aplikacji Iron Mountain możesz strategicznie i bezpiecznie zarządzać informacjami medycznymi i biznesowymi przez cały cykl ich życia.

ELASTYCZNE I PERSONALIZOWANE

Nasze portfolio elastycznych i dopasowanych rozwiązań do zarządzania informacjami medycznymi pozwala obniżyć koszty i ryzyko. Przyspieszyć przekształcenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej i uprościć zarządzanie coraz bardziej cyfrowym środowiskiem opieki medycznej.

OCHRONA I PRZECHOWYWANIE

Możesz z całą pewnością chronić i przechowywać swoje dane przez dziesięciolecia niezależnie od tego, czy korzystasz z naszych obiektów do przechowywania dokumentów fizycznych, czy też zaszyfrowanych informacji elektronicznych przechowywanych poza miejscem pracy w naszych dedykowanych obiektach i podziemnych bazach danych.

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

business women

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN