ROZWIĄZANIA DLA SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

retail

ROZWIĄZANIA DLA SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

  1. Home
  2. Przechowywanie Zapisów Danych, Niszczenie, Zarządzanie Bazami Danych
  3. Zarządzanie Danymi w Sprzedaży Detalicznej

Koncentrujemy się na zarządzaniu danymi, tak, aby nasi klienci mogli koncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu

Iron Mountain rozumie wyzwania związane z ochroną i zarządzaniem informacjami, w szczególności dla dużych regionalnych bądź krajowych przedsiębiorstw detalicznych z wieloma lokalizacjami i ograniczonymi zasobami informatycznymi na poziomie sklepu. Nasze doświadczenie we wszystkich aspektach zarządzania informacją pomaga odzyskać kontrolę nad kluczowymi danymi biznesowymi.

Ochrona poufnych danych, takich jak: informacje o pracownikach, numery kart kredytowych klientów, czy dane dotyczące polityki cenowej i stanów magazynowych nie mogą stanowić wyzwania w każdym dniu działalności przedsiębiorstwa. Firma Iron Mountain oferuje konsekwentną realizację i niezawodne zabezpieczenia, które chronią biznes, personel i klientów.

Nasze doświadczenie w sektorze sprzedaży detalicznej gwarantuje:

  • Przygotowanie kopii zapasowej przy minimalnym zakłóceniu pracy personelu informatycznego lub bez takich zakłóceń
  • Zmniejszone ryzyko kradzieży tożsamości
  • Dostęp do niezawodnych i niedrogich opcji tworzenia kopii zapasowych
  • Maksymalizację powierzchni na potrzeby działań generujących dochód, dzięki usłudze zewnętrznego przechowywania danych

Oferujemy rozwiązania, które gwarantują lepszą kontrolę i ochronę cennych informacji. Nasi zaufani eksperci ściśle współpracują z zespołem pracującym w organizacji Klienta. Wspólnie analizują bieżące potrzeby i opracowują strategię uwzględniającą przyszłe wyzwania i rozwiązania we wszystkich lokalizacjach, od poziomu sklepu po poziom korporacyjny.

  • Ochrona wrażliwych lub poufnych informacji - w tym numerów kart płatniczych lub kredytowych klientów, danych pracowników i danych inwentarzowych – dostarczana jest przy pomocy zautomatyzowanych procesów. Bezpieczeństwo danych zapewnia usługa kopii zapasowych dostępnych online dla rozproszonych serwerów i komputerów czy szyfrowane tworzenie kopii zapasowych, a także przechowywanie danych z możliwością szybkiego odzyskiwania utraconych lub uszkodzonych plików.
  • Planowanie i wdrażanie programów do przechowywania, dostępu i usuwania zapisów na poziomie krajowym lub wielooddziałowym, w taki sposób, aby zapewnić zgodność z ładem korporacyjnym i zasadami przechowywania.

Firma Iron Mountain oferuje: zasoby kadrowe, procesy i sprawdzone technologie. Zapewnia spójne wdrażanie skutecznej strategii informacyjnej w całej organizacji, umożliwiając personelowi lokalnemu skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze: na klientach. Wykorzystaj naszą wiedzę o sprzedaży detalicznej i zadzwoń pod numer 801-800-802.

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

business women

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN