Zarządzanie informacjami wciąż się zmienia.
My też.

Rethink banner

Zarządzanie informacjami wciąż się zmienia.
My też.

Co robimy

Iron Mountain pomaga chronić i zwiększać zysk z danych, bez względu na ich format, zarówno w zasobach fizycznych, jak i cyfrowych. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie, pomagamy Wam zarządzać informacjami w oparciu o właściwe dla Waszego regionu regulacje. Zwiększamy sukces Waszych zespołów, zapewniając Wam drogę do całkowicie przekształconego i zintegrowanego przedsiębiorstwa.

Zobaczcie, jak dbamy o potrzeby naszych klientów, klikając na wybrany obszar poniższego trójkąta.

Znajdź czas na rozwój swojego biznesu - odkryj nasze webinary.

NASZA WSPÓLNA PODRÓŻ

W ciągu ostatnich kilku lat rozwijaliśmy działalność, aby móc zapewnić Wam więcej rozwiązań cyfrowych, które chronią, przekształcają i zabezpieczają Wasze informacje. Zmieniamy się, aby sprostać Waszym zmieniającym się wymaganiom – odzwierciedla to zmiana naszego logo i nowe motto.

Obecnie pomagamy naszym klientom, w tym 95% firm z listy Fortune 1000, w zabezpieczeniu bezcennych dzieł sztuki, odtwarzaniu klasyków filmowych, w outsourcingu centrów danych na całym świecie i w wielu innych zadaniach. Ponadto rozszerzyliśmy naszą działalność o następujące usługi:

  • Całościowe zarządzanie zasobami w oparciu o zarządzanie informacjami, to nie tylko oszczędność czasu, ale również zautomatyzowane obiegi i inteligentne usługi zarządzania treścią.
  • Rozbudowa globalnych centrów danych w celu ochrony, łączenia i skalowania krytycznych infrastruktur w sposób zapewniający wysoki poziom łączności, zgodny z przepisami prawa i w pełni zrównoważony
  • Usługi niszczenia zasobów IT wspomagające zarządzanie ryzykiem, zapewniające ochronę marki i wsparcie celów biznesowych związanych ze zrównoważonym rozwojem

Nadal stawiamy sobie ambitne cele środowiskowe, zmierzając do tego, aby Wasza organizacja mogła zarządzać informacjami w sposób odpowiedzialny społecznie. Nasze centra danych zasilane w 100% energią odnawialną oferują pierwszy w swoim rodzaju program Green Power Pass, wprowadzający znaczącą ilość energii odnawialnej do ogólnego bilansu zużycia energii.

Wspólnie rozwijamy nasze partnerstwo dziś oraz z myślą o przyszłości.
Dowiedz się więcej o naszej wspólnej podróży z infografiki

Dlaczego nasi klienci nam ufają

Ponieważ mamy zaszczyt wspierać ich od 70 lat i razem patrzymy w przyszłość. Pomagamy chronić zasoby, które są dla nich najważniejsze. Przyczyniamy się do wzrostu wartości aktywów naszych klientów, dzięki czemu mogą oni zwiększać swoją elastyczność operacyjną, skrócić ręczne obiegi dokumentacji i uzyskać istotne informacje, które prowadzą do transformacji biznesowej.

Poznaj historie sukcesu
„Najtrudniejszym aspektem naszego biznesu było znalezienie partnera, który nie tylko spełniałby nasze wymagania w zakresie energii odnawialnej, ale również rozumiałby, co staramy się robić i byłby w stanie pomóc nam w osiągnięciu naszych celów. W Iron Mountain znaleźliśmy partnera, który miał to wszystko, oraz który zapewnił nam przewagę konkurencyjną.”
Dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju
Akamai
partners

Zespół Iron Mountain pomoże Wam w ponownym zdefiniowaniu biznesu. Skontaktuj się z nami, aby przyspieszyć cyfrową transformację.