USŁUGI SKANOWANIA I MAGAZYNOWANIA CYFROWEGO DOKUMENTÓW

Przeprowadź cyfrową transformację swojej firmy i scentralizuj informacje
digital records center

USŁUGI SKANOWANIA I MAGAZYNOWANIA CYFROWEGO DOKUMENTÓW

Przeprowadź cyfrową transformację swojej firmy i scentralizuj informacje
  1. Home
  2. Skanowanie dokumentów online i ich digitalizacja

BEZPIECZNY, WSPÓLNY DOSTĘP DO INFORMACJI

Życie w hybrydowym świecie papierowych i elektronicznych zasobów bez narzędzia umożliwiającego spójny wgląd w dane sprawia, że pracownicy i przedsiębiorcy marnują swój cenny czas na szukanie informacji. Gdy wreszcie uda się znaleźć to, czego szukają, to udostępnienie jakichkolwiek treści w formie papierowej innym użytkownikom nadal jest niełatwe.

Dzięki połączeniu doświadczenia ekspertów od skanowania dokumentów, infrastruktury i nowoczesnego, bezpiecznego repozytorium w chmurze, usługi skanowania i cyfrowego przechowywania danych oferowane przez Iron Mountain umożliwiają wkroczenie na drogę cyfrowej transformacji. Możemy pomóc ustalić priorytety i osiągnąć cele poprzez szereg programów do konwersji plików Backfile Conversion i Day Forward Scanning. Możliwe jest nawet przekierowanie przychodzącej poczty tradycyjnej do naszych bezpiecznych placówek, a nasz zespół ekspertów odbierze, otworzy i zeskanuje Twoją korespondencję.

Skanowanie zostanie wykonane przez tego samego usługodawcę, któremu powierzasz digitalizację dokumentów papierowych — pomaga to zarządzać całym cyklem życia fizycznych i cyfrowych informacji. Dzięki naszym rozwiązaniom zapewniamy możliwość scentralizowanego dostępu do posiadanych zasobów, uwolnienie przestrzeni biurowej oraz uproszczenia obsługi i wykorzystania danych.

JEŚLI FIRMA MA INWESTOWAĆ W CYFRYZACJĘ, KONIECZNE JEST PRZEDSTAWIENIE WYMIERNYCH KORZYŚCI.

Rozwiń poniższe pola, aby uzyskać informacje o korzyściach wynikających z inwestycji cyfrowych.

CECHY I ZALETY

Dzięki usługom skanowania dokumentów i ich cyfrowego przechowywania można uzyskać:

Blue icon of a computer screen with files

Uwolnienie przestrzeni

Skorzystaj z usług specjalistów z Iron Mountain, którzy zajmują się skanowaniem, usprawnianiem procesów i infrastruktury tak, aby przekształcić dokumenty fizyczne zajmujące cenną przestrzeń w dokumenty cyfrowe.
Blue icon of a padlock

Bezpieczną ochronę informacji

Dane elektroniczne użytkownika będą magazynowane w formie zaszyfrowanej, a ich transmisja odbywać się będzie w bezpiecznej sieci, do której dostęp jest ograniczony kluczami szyfrującymi, zarządzanymi przez użytkownika. Uprawnienia oparte na rolach umożliwiają autoryzowanym użytkownikom dostęp tylko do niezbędnych informacji.
Blue icon demonstrating network access

Centralizację dostępu*

Można pozyskiwać dokumenty z: repozytoriów w chmurze, systemów zarządzania treścią w przedsiębiorstwie (ECM) i plików współdzielonych, dzięki czemu zeskanowane i utworzone cyfrowo dokumenty są przechowywane w centralnej lokalizacji. Co ułatwia łączność i dostęp do zasobów.
Magnifying Glass icon

Szybkie wyszukiwanie*

Wykorzystując technologię optycznego rozpoznawania znaków (OCR), można wyszukiwać tekst w treści dokumentów lub w przypisanych indeksach, w plikach różnego typu, w ponad 50 językach.
*dostępne w przypadku InSight® Essential Edition

NA CZYM POLEGA SKANOWANIE I CYFROWE PRZECHOWYWANIE DOKUMENTÓW?

Możesz liczyć na specjalistów firmy Iron Mountain, którzy dysponują doświadczeniem, procesami i infrastrukturą do skanowania, indeksowania i zapewniania kontroli jakości w celu spełnienia Twoich wymagań. Spójrz poniżej, jak można usprawnić zarządzanie informacją:

Document Scanning and Digital Storage

DODATKOWE USŁUGI

Usługa Cyfrowego Odzysku

Usługa Cyfrowego Odzysku Iron Mountain to usługa abonamentowa dla klientów pragnących zdigitalizować większą ilość fizycznych dokumentów przechowywanych aktualnie w Centrach Zarządzania Dokumentami Iron Mountain.
Iron Mountain® Image on Demand™- An employee making copies

Skanowanie na żądanie

Usługa skanowania na żądanie (Image on Demand) jest alternatywną usługą dostarczania dokumentów, umożliwiającą konwersję małych ilości informacji zapisanych na papierze lub folii do formatu cyfrowego w miarę potrzeb.

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

business women

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN