USŁUGA CYFROWEGO ODZYSKU FIRMY IRON MOUNTAIN®

Bezpieczny, cyfrowy dostęp do fizycznych dokumentów przechowywanych w Centrach Dokumentów Iron Mountain

USŁUGA CYFROWEGO ODZYSKU FIRMY IRON MOUNTAIN®

Bezpieczny, cyfrowy dostęp do fizycznych dokumentów przechowywanych w Centrach Dokumentów Iron Mountain

Home

  1. Home
  2. Digitalizacja dokumentów: usługi skanowania i magazynowania cyfrowego
  3. USŁUGA CYFROWEGO ODZYSKU

SZYBKIE, ŁATWE CYFROWE POBIERANIE TWOICH ZASOBÓW PRZECHOWYWANYCH W POZA SIEDZIBĄ FIRMY

W świetle coraz większej grupy pracowników mobilnych, jak i rosnącej presji regulacyjnej, firmy takie jak Twoja muszą sprostać złożonym wymaganiom informacyjnym. Masz fizyczne teczki, które są przechowywane poza biurem w Centrum Dokumentów Iron Mountain, musisz mieć do nich dostęp, aby zachować ciągłość działania. Potrzebujesz sposobu, aby Twój zespół miał dostęp do informacji umieszczonych w teczkach i pudełkach podczas zdalnej pracy, gdy nie ma możliwości fizycznego odbierania przesyłek.

Dzięki połączeniu specjalistycznej wiedzy i infrastruktury firmy Iron Mountain w zakresie skanowania dokumentów, nasza usługa Cyfrowego Odzysku zapewni Twojej organizacji szybki dostęp do potrzebnych informacji w formie cyfrowej. Uzyskasz dostęp do swoich nowo zdigitalizowanych dokumentów i zapewnisz zdalny dostęp do nich swoim pracownikom.

JAK TO DZIAŁA

JAK DZIAŁA USŁUGA CYFROWEGO ODZYSKU

Usługa Cyfrowego Odzysku Iron Mountain to usługa abonamentowa dla klientów pragnących zdigitalizować większą ilość fizycznych dokumentów przechowywanych aktualnie w Centrach Zarządzania Dokumentami Iron Mountain. Po zdigitalizowaniu dokumentów można uzyskać do nich dostęp przez sFTP.

Możesz liczyć na ekspertów ds. skanowania firmy Iron Mountain, którzy mają doświadczenie oraz dysponują procesami i infrastrukturą niezbędną do skanowania, indeksowania i zapewnienia kontroli jakości spełniającej Twoje wymagania. Patrz poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, na czym polega ta usługa.

Aby uzyskać informacje na temat zaawansowanych możliwości uczenia się maszyn i analizy, skontaktuj się z lokalnym przedstawicielem Iron Mountain i spytaj Iron Mountain InSight® Enterprise Edition.

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

business women

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN