Usługa obrazowania na żądanie - Image-on-demand
Skanowanie dokumentów

Skanujemy to, czego potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz
image on demand banner - iron mountain employee scanning document

Usługa obrazowania na żądanie - Image-on-demand
Skanowanie dokumentów

Skanujemy to, czego potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz

Home

  1. Home
  2. Skanowanie dokumentów online i ich digitalizacja
  3. Usługa skanowania na żądanie - Image-on-demand

CYFRYZACJA NA WEZWANIE

Usługa skanowania na żądanie (Image on Demand) jest alternatywną usługą dostarczania dokumentów, umożliwiającą konwersję małych ilości informacji zapisanych na papierze lub folii do formatu cyfrowego w miarę potrzeb. Po zalogowaniu się do narzędzia do składania zamówień online firmy Iron Mountain, można wybrać dokument, który ma być zeskanowany spośród fizycznych zapisów i dokumentów, które zostały u nas zdeponowane.

Następnie nasz zespół starannie wyszukuje, przygotowuje i skanuje dokument. Po zeskanowaniu zwracamy dokument do bezpiecznego miejsca przechowywania. Zapewniamy bezpieczny, łatwy dostęp do cyfrowego dokumentu. Usługa płatna za zrealizowane zadania obniża do minimum koszty, ponieważ obrazowaniu poddawane są wyłącznie potrzebne dokumenty.

Chcesz zdigitalizować większą ilość dokumentów papierowych? Usługa Digital Retrieval Service firmy Iron Mountain może być właściwym rozwiązaniem dla Ciebie.PROTOKOŁY ZAPEWNIAJĄCE NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA TRANSMISJI DANYCH

Dostarczane pliki cyfrowe są wdrażane za pomocą protokołu Secure Socket Layer (SSL), który służy do przesyłania dokumentów przez Internet z wykorzystaniem technologii szyfrowania. Zapewnia to niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa transmisji danych dzięki technologii szyfrowania 1024-bitowego. Ponieważ informacje są przekazywane między serwerem a klientami sieciowymi, wszystkie dane są szyfrowane. Rozwiązanie wykorzystuje certyfikaty po stronie serwera do szyfrowania danych za pomocą protokołu SSL dla aplikacji internetowej. Wszelki ruch internetowy, który dotrze na stronę z wyraźnym tekstem przy użyciu protokołu HTTP (Hypertext Transfer Protocol) zostanie przekierowany na bezpieczny port obsługiwany przez protokół HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure). W przypadku korzystania z integracji usług internetowych stosuje się uwierzytelnianie dwukierunkowe z wykorzystaniem certyfikatów po stronie klienta i serwera. Wszystkie nieautoryzowane wnioski są odrzucane. Jeśli klient korzysta z protokołu FTP (File Transfer Protocol) w celu przejęcia aktywów/dokumentów, dostęp jest zapewniony poprzez bezpieczny kanał FTP, który nadaje każdemu klientowi unikalną nazwę użytkownika i hasło. Wszystkie dane są przechowywane bezpiecznie i oddzielnie.

DLACZEGO IRON MOUNTAIN?

  • utrzymuj koszty na niskim poziomie dzięki modelowi płatności w miarę postępu prac
  • uzyskaj szybki, cyfrowy dostęp do swoich dokumentów
  • skorzystaj z naszego bardzo bezpiecznego personelu, procesów i obiektów
  • zaufaj naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w skanowaniu, indeksowaniu i klasyfikacji

DODATKOWE USŁUGI

document imaging services iron mountain employee sitting at desk scanning document

Obrazowanie dokumentów

Obrazowanie i indeksowanie dokumentów
digital records center banner people huddled around desk with computer

Centrum ewidencji cyfrowej

Bezpieczne przechowywanie z natychmiastowym dostępem

Back File Conversion -Man Using IPad | Iron Mountain

Konwersja plików

Uwolnij wartość informacji z przechowywanych zapisów i dokumentów w wersji papierowej

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

business women

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN