Usługi Doradcze – Zarządzanie Ładem Informacyjnym

Ponad 100 ekspertów w zakresie ładu korporacyjnego jest gotowych, by udzielić wskazówek i pomóc rozwinąć się Twojemu programowi.
Advisory Services Banner - business meeting between three people

Usługi Doradcze – Zarządzanie Ładem Informacyjnym

Ponad 100 ekspertów w zakresie ładu korporacyjnego jest gotowych, by udzielić wskazówek i pomóc rozwinąć się Twojemu programowi.
 1. Home
 2. Usługi Doradcze – Zarządzanie Ładem Informacyjnym

Iron Mountain ® Advisory Services to kombinacja najnowszych technologii, wysokiego poziomu wiedzy eksperckiej i szerokiego doświadczenia. Usługi Doradcze świadczone są przez zespół profesjonalistów z obszaru ładu informacyjnego, którzy zawodowo zajmują się zagadnieniami przechowywania, utrzymania zgodności oraz zarządzania ryzykiem.

Usługi Doradcze pomogą ocenić, rozwinąć i przyspieszyć następujące procesy:

 • Utrzymanie Informacji
 • Polityka i ogólna ocena Ładu Informacyjnego
 • Opracowywanie i ulepszanie polityki i programów
 • Klasyfikacja Treści i Danych
 • Aplikacja Metadanych

Jako jedna z największych firm konsultingowych w branży świadczymy Usługi Doradcze (Iron Mountain ® Advisory Services) od ponad 20 lat, dostarczając kompleksowe rozwiązania dla rozwoju organizacji i przedsiębiorstw. Sięgamy po wiedzę i doświadczenie praktyków i naukowców w dziedzinie prawa, menedżerów i specjalistów w obszarze archiwizowania. Nasz zespół ds. ładu informacyjnego uważnie przyjrzy się zindywidualizowanym potrzebom przedsiębiorstw i dostarczy szczegółowy plan projektu wraz z harmonogramem oczekiwanych rezultatów.

Proces (Usługa) Oceny Ładu Informacyjnego

Określenie kryterium odniesienia dla programu ma kluczowe znaczenie dla jego rozwoju i pozwala zademonstrować mierzalne usprawnienia dla interesariuszy programu. Nasi doświadczeni konsultanci w zakresie ładu informacyjnego dokonają metodycznej i merytorycznej oceny programu, oceniając wszystko, od projektu organizacyjnego i zasad, po procesy przepływu pracy i analizę zapasów informacji.

Program Rozwoju Ładu Informacyjnego

Usprawnienie sposobu przechowywania i ochrony informacji (ładu informacyjnego) to krok naprzód dla każdej organizacji lub instytucji. Po dokładnym zrozumieniu aktualnego stanu ładu informacyjnego, eksperci Iron Mountain pomogą stworzyć i wdrożą niezawodne metody w ochronie i przechowywaniu danych, tak , aby ład informacyjny w organizacji został ulepszony.

Eksperci będą współpracować z Zarządem i zespołem przedsiębiorstwa, a ich celem będzie rozwój dwóch fundamentalnych aspektów: wielopłaszczyznową strukturę ochrony i przechowywania informacji, włączając w to organy zarządcze oraz obowiązujące dla całej organizacji procedury ładu informacyjnego.

Usługa Klasyfikacji Treści

Klasyfikowanie treści jest istotnym czynnikiem dla zarządzania cyklem życia informacji. Należy być świadomym jakiego rodzaju informacje i w jakich formatach są przechowywane przez organizację, tak, żeby w odpowiedni sposób móc mapować harmonogram przechowywania.

Usługa Klasyfikacji Treści firmy Iron Mountain wykorzystuje swoją bazę reguł i klasyfikatorów, odnajduje zbędne, przestarzałe lub banalne treści, by mogły zostać zniszczone.

Usługa Obsady Kadrowej w Siedzibie Organizacji

W celu uzyskania odpowiednich efektów dotyczących Zarządzania Utrzymywaniem Informacji i Ładu Informacyjnego, udostępniamy nasze zasoby kadrowe. Nasi eksperci mogą przebywać w organizacji zarówno, by odpowiadać na potrzeby długotrwałych projektów, jak i krótkich projektów doradczych.

Obsada Kadrowa uwzględnia, ale nie ogranicza się jedynie do specjalistów takich jak:

 • Managerowie Informacji
 • Managerowie Ewidencji lub analitycy
 • Administratorzy Plików
 • Koordynatorzy Baz Danych
 • Obsługa/ Wsparcie Obrazowania

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

business women

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN