PRZECHOWYWANIE NOŚNIKÓW Z KOPIAMI ZAPASOWYMI W SEJFIE POZA SIEDZIBĄ KLIENTA
Disaster Recovery- Server room

PRZECHOWYWANIE NOŚNIKÓW Z KOPIAMI ZAPASOWYMI W SEJFIE POZA SIEDZIBĄ KLIENTA

 1. Home
 2. Zarządzanie danymi w Iron Cloud
 3. Przechowywanie nośników z kopiami zapasowymi w sejfie poza siedzibą klienta

Dla wielu firm przechowywanie nośników z danymi w sejfie poza ich siedzibą jest praktycznym i niedrogim rozwiązaniem w zakresie tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Oferujemy pełen zakres elastycznych usług w dziedzinie przechowywania nośników z danymi poza siedzibą klienta i zarządzania nimi.

Nasze rozwiązanie w zakresie przechowywania nośników z kopiami zapasowymi zapewnia:

 • niezawodną ochronę danych przez godnego zaufania dostawcę usług
 • rygorystyczny łańcuch przekazywania dokumentacji i dziennik kontroli umożliwiające jasne określenie odpowiedzialności
 • całodobową reakcję w sytuacjach awaryjnych przez 7 dni w tygodniu
 • pomoc przy opracowaniu dopasowanego do potrzeb klienta programu ochrony i odzyskiwania danych
 • spójne praktyki w zakresie przechowywania we wszystkich obiektach klienta w celu zwiększenia zgodności z przepisami
 • oparte na Internecie narzędzie do inwentaryzacji nośników, które pozwala na zarządzanie programem taśm i odzyskiwania poza siedzibą klienta w przypadku awarii

Bezpieczny transport

Gdy klient przenosi swoje dane, może mieć pewność, że zapewniony jest najwyższy poziom ich bezpieczeństwa na każdym etapie transportu. Taśmy są bezpiecznie transportowane pod zamknięciem przy użyciu naszej własnej floty namierzanych przez GPS pojazdów, które są specjalnie przystosowane do transportu nośników danych. W kluczowych punktach nośniki są skanowane w celu śledzenia i udokumentowania obiegu dokumentów. Synchronizujemy nasz odbiór nośników i dostawę z harmonogramem tworzenia kopii zapasowych klienta.

Doskonałe warunki przechowywania

Gdy dane już znajdą się w firmie Iron Mountain, są przechowywane w chronionych obiektach na obszarach o niskim stopniu ryzyka. Umieszczone w sejfie z kontrolą warunków klimatycznych nośniki z kopiami zapasowymi są chronione za pomocą dostępu przy użyciu kart magnetycznych, monitoringu kamerami przemysłowymi oraz przez świetnie wyszkolony personel. Nasze obiekty mają dobre połączenia z największymi miastami, co sprawia, że dane są dostępne zawsze, gdy klient ich potrzebuje. Każdego dnia w roku.

USŁUGI W ZAKRESIE ODZYSKIWANIA DANYCH W PRZYPADKU AWARII

Expertise and knowledge to help create and test a DR plan to ensure the business is prepared, protected and can recover.

Ensuring that your company can recover from a disaster requires a plan. Ensure your plan works and will secure your information for the future of your business. Having a plan of recovery is a great way to prepare. But that plan needs to be reviewed, tested, evaluated and refined and implemented within your business to ensure it will work when the time comes.

Iron Mountain’s Disaster Recovery Support service provides the expertise and knowledge to develop and test a DR plan, giving you confidence that the business is protected and able to get back up and running in the event of an unplanned disruption or full-scale disaster.

Disaster recovery support- Customer support rofessionals

Firma Iron Mountain

 • zachowuje dane archiwalne w bezpieczny sposób i w przystępnej cenie
 • stosuje spójne podejście do archiwizacji w całej organizacji klienta
 • zapewnia integralność nośników i danych w celu długiego przechowywania

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN

Business Woman - With Customer | Iron Mountain

Skontaktuj się z IRON MOUNTAIN